Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 30 | ID: 040030 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan z koniem - powrót z patrolu (1926) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24 x 34 cm 33 x 42,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 26" Na odwrocie pieczęć krakowskiej Fabryki Farb i Przyborów Malarskich "ISKRA & KARMAŃSKI". | |
| Cena wywoławcza: | 13000 zł |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |