Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 6 | ID: 040006 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żołnierz napoleoński w odwrocie spod Moskwy (1932) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 38 x 49,7 cm 53 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1932" Na odwrocie pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. | |
| Cena wywoławcza: | 13000 zł |
| Cena uzyskana: | 19000 zł |