Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 5 | ID: 040005 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1944) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 49 x 72 cm 62 x 85,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1944" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 27000 zł |