Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
SŁABIAK Juliusz
LOT 43 | ID: 040043 |
SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krakowskie wesele |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 45 x 58 cm 60,5 x 73,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |