Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
MALCZEWSKI Rafał
LOT 17 | ID: 040017 |
MALCZEWSKI Rafał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przedwiośnie w Tatrach (widok na Giewont) |
| Technika: | akwarela, karton |
| Wymiary: | 35 x 49,3 cm 48 x 61 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Rafał Malczewski" | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |