BATOWSKI KACZOR Stanisław

BATOWSKI KACZOR Stanisław
LOT 26
ID: 040026

BATOWSKI KACZOR Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Nad wodą (1943)
Technika:olej, tektura
Wymiary:33 x 42 cm
41 x 50 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "S. Batowski | 4.III.1943"