Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
GAŁEK Stanisław
LOT 27 | ID: 040027 |
GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Góral nad potokiem tatrzańskim (1926) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 49,5 cm 45,5 x 60 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "ST. GAŁEK | 1926" | |