GAŁEK Stanisław

GAŁEK Stanisław
LOT 27
ID: 040027

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Góral nad potokiem tatrzańskim (1926)
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 49,5 cm
45,5 x 60 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "ST. GAŁEK | 1926"