Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
KLIMOWSKI Stanisław
LOT 59 | ID: 040059 |
KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Blondynka z papierosem (1947) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 52 x 40 cm 65 x 53,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany opisany p.d.: "SKlimowski | Wisła 1947 r"
PRACA NIEDOSTĘPNA |