Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
STUDENCKI Stanisław
LOT 32 | ID: 040032 |
STUDENCKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułani przed dworkiem (1931) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 98 cm 84,5 x 112 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "St. Studencki 1931." | |
| Cena wywoławcza: | 4800 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |