Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 63 | ID: 040063 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt z kwiecistą parasolką |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 49,5 cm 88,5 x 69 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żurawski" | |