40. Aukcja Dzieł Sztuki

15 października (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 10.00-18.00

ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław
LOT 63
ID: 040063

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Akt z kwiecistą parasolką
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 49,5 cm
88,5 x 69 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"