ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław
LOT 63
ID: 040063

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Akt z kwiecistą parasolką
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 49,5 cm
88,5 x 69 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"