Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
CIEŚLEWSKI Tadeusz
LOT 55 | ID: 040055 |
CIEŚLEWSKI Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wnętrze pałacowe |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 45 x 58,5 cm 56 x 69 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T. Cieślewski" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |