GROTT Teodor

GROTT Teodor
LOT 66
ID: 040066

GROTT Teodor BIOGRAFIA

Tytuł:Bukiet chryzantem na tle kilimu
Technika:akwarela, ołówek, karton
Wymiary:62 x 45 cm
79 x 62 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.g.: "Teod. Grott"