SZYMANOWSKI Wacław

SZYMANOWSKI Wacław
LOT 12
ID: 040012

SZYMANOWSKI Wacław BIOGRAFIA

Tytuł:Płacząca - postać z grupy "Pochodu na Wawel"
Technika:brąz
Wymiary:12,5 x 14 x 18,5 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "W. Szymanowski"