Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 88 | ID: 040088 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sianokosy polskie (1989) |
| Technika: | pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 17,3 x 33,4 cm (w świetle passe-partout) 36,2 x 52 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "89 WIKTOR ZIN" Na odwrocie metka autorska oraz dedykacja artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |