Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 108 | ID: 040108 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wiejskie chaty w pejzażu (1985) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 23,5 x 31 cm 45 x 51 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 85" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |