Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 86 | ID: 040086 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Cerkiew (1984) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 41,5 x 57 cm 51 x 65,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "84 | Wiktor Zin" Na odwrocie oprawy dedykacja autorska z 1985 roku. | |
| Cena wywoławcza: | 8500 zł |
| Cena uzyskana: | 9500 zł |