Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 87 | ID: 040087 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Puszcza Białowieska (1981) |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 50 x 35,5 cm 70,5 x 50 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "81 Wiktor Zin" Opisany p.d.: "PUSZCZA BIAŁOWIESKA" | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |