LOT 107
ID: 040107

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Wnętrze kościoła Kamedułów na Bielanach (1983)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:49 x 62 cm
77,5 x 87,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1983"
Opisany l.d.: "z teki bielańskiej - kościół"