Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
SIWECKI Alojzy
LOT 79 | ID: 041079 |
SIWECKI Alojzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Miasteczko (1961) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 63 x 78 cm 71,5 x 86,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "ASiwecki 61." |
Cena wywoławcza: | 1700 zł |
Cena uzyskana: | 1700 zł |