PAUTSCH Fryderyk

PAUTSCH Fryderyk
LOT 13
ID: 041013

PAUTSCH Fryderyk BIOGRAFIA

Tytuł:Nad rzeką
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:35,5 x 50 cm
46 x 60 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "F Pautsch"