Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
WÓJCIK Henryk
LOT 77 | ID: 041077 |
WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Panorama Wawelu |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 40 x 50 cm 51,5 x 62 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "HEN. WÓJCIK" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |