SZANCENBACH Jan

SZANCENBACH Jan
LOT 48
ID: 041048

SZANCENBACH Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z ciemnym niebem
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 80 cm
81,5 x 92,5 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Szancenbach"