Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
JAROSZ WALCZAKOWA-BUDZICZ Janina
LOT 94 | ID: 041094 |
JAROSZ WALCZAKOWA-BUDZICZ Janina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Św. Andrzej (1980) |
| Technika: | malarstwo na szkle |
| Wymiary: | 38 x 28 cm (w świetle oprawy) 43,5 x 34 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "J. Jarosz 1980" | |