JAROSZ WALCZAKOWA-BUDZICZ Janina

LOT 94
ID: 041094

JAROSZ WALCZAKOWA-BUDZICZ Janina BIOGRAFIA

Tytuł:Św. Andrzej (1980)
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:38 x 28 cm (w świetle oprawy)
43,5 x 34 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany śr.d.: "J. Jarosz 1980"