BRZESKI Janusz Maria
LOT 38 | ID: 041038 |
BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Młodzieniec (1927) |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 16,5 x 14 cm (w świetle passe-partout) 46,5 x 38,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "JMB.1927." Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Janusz Marja Brzeski (1907-1957) rysunki i obrazy (Kraków; s. 11). PROWENIENCJA: - zakup od rodziny artysty, - kolekcja Jerzego Kurczyny. |