Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 2 | ID: 041002 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Atak wilków (1941) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 50 cm 50 x 64,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1941" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 8500 zł |
| Cena uzyskana: | 19000 zł |