41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy
LOT 69
ID: 041069

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Upływ czasu (1987)
Technika:tempera, papier
Wymiary:30 x 23,8 cm
64 x 49,8 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski 87"
Opisany na odwrocie.