Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
WRÓBLEWSKI Jerzy
LOT 69 | ID: 041069 |
WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Upływ czasu (1987) |
| Technika: | tempera, papier |
| Wymiary: | 30 x 23,8 cm 64 x 49,8 cm (z passe-partout) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski 87" Opisany na odwrocie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |