WRÓBLEWSKI Jerzy
LOT 71 | ID: 041071 |
WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Burza abstrakcji - zestaw dwóch prac |
Technika: | akryl, tempera, papier/karton |
Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
Uwagi: | 1. "Burza abstrakcji I" (1981) Technika: akryl, tempera, papier Wymiary: 29,7 x 24 cm | 64,5 x 49 cm (z passe-partout) Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski | AM 81" Opisany na odwrocie. 2. "Burza abstrakcji II" (1989) Technika: akryl, tempera, karton Wymiary: 40 x 32,5 cm | 64,5 x 49 cm (z passe-partout) Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski | AM 89" Opisany na odwrocie. |