ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław
LOT 7
ID: 041007

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Giewont w zimie
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
61 x 45 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"