Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 7 | ID: 041007 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Giewont w zimie |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 61 x 45 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |