41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

PAWLIKOWSKI Wiktor

PAWLIKOWSKI Wiktor
LOT 21
ID: 041021

PAWLIKOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Katedra na Wawelu - kaplica Zygmuntowska z cyklu "Stary Kraków"
Technika:akwarela, papier
Wymiary:45,5 x 32 cm (wymiary pracy)
60 x 44 cm (wymiary arkusza)
64 x 48,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: "Katedra na Wawelu - kaplica Zygmuntowska z cyklu Stary Kraków - Wiktor Pawlikowski"