Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
PAWLIKOWSKI Wiktor
LOT 21 | ID: 041021 |
PAWLIKOWSKI Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Katedra na Wawelu - kaplica Zygmuntowska z cyklu "Stary Kraków" |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 45,5 x 32 cm (wymiary pracy) 60 x 44 cm (wymiary arkusza) 64 x 48,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: "Katedra na Wawelu - kaplica Zygmuntowska z cyklu Stary Kraków - Wiktor Pawlikowski"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |