LOT 46
ID: 041046

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Owocująca jabłoń (1974)
Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:38,2 x 25 cm (w świetle passe-partout)
56,3 x 42 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1974"
Opisany p.d.: "Owocująca jabłoń"
Na odwrocie oprawy dedykacja autorska z 1977 roku.