Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 47 | ID: 041047 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Motyw architektoniczny (1982) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 46,7 x 30 cm (w świetle passe-partout) 72,5 x 55 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 82"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |