41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

LOT 47
ID: 041047

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Motyw architektoniczny (1982)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:46,7 x 30 cm (w świetle passe-partout)
72,5 x 55 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 82"