KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz
LOT 82
ID: 041082

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Wspomnienie lata (1997)
Technika:olej, płótno
Wymiary:24,3 x 33,2 cm
35 x 44 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 97"
Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu.