KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz
LOT 81
ID: 041081

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Bukiet herbacianych róż (1998)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 40,3 cm
51 x 61 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 98"
Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu.