Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
PRZEBINDOWSKI Zdzisław
LOT 78 | ID: 041078 |
PRZEBINDOWSKI Zdzisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Stambuł |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 63 x 83 cm |
| Sygnowany l.d.: "Z. Przebindowski" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |