41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

WALCZAK Zdzisław

WALCZAK Zdzisław
LOT 91
ID: 041091

WALCZAK Zdzisław BIOGRAFIA

Tytuł:Piękna Madonna (1975)
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:38,7 x 29 cm (w świetle oprawy)
45 x 35 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "Z. Walczak 1975"