Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 3 | ID: 042003 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na patrolu (1927) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 48 x 74,3 cm 65 x 91 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1927" Na odwrocie pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. | |
| Cena wywoławcza: | 25000 zł |
| Cena uzyskana: | 34000 zł |