Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
ROSTWOROWSKI Stefan
LOT 57 | ID: 042057 |
ROSTWOROWSKI Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwiaty (1967) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70,3 cm 62,5 x 83 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Stefan Rostworowski 67" | |