Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
SERAFIN Władysław
LOT 29 | ID: 042029 |
SERAFIN Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Brama Floriańska |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 37,5 x 50,5 cm (w świetle passe-partout) 60,5 x 73 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "W Serafin" Na odwrocie metka autorska. PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - dar od artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1600 zł |