Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
SARNOWICZ Aleksander
LOT 80 | ID: 044080 |
SARNOWICZ Aleksander BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zachód słońca nad polną drogą |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 25 x 35 cm 36,5 x 45,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "A. SARNOWICZ"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |