Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 82 | ID: 044082 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Targ w Krościenku (1936) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 40,5 x 62,5 cm 52 x 73,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "[?]indler | 1936" | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |