Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 25 | ID: 044025 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chrystus |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 75 x 55,5 cm 98,5 x 79,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d. [?] Widoczne drobne ubytki malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |