Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta
LOT 115 | ID: 044115 |
LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziewica (1974) |
| Technika: | technika własna, kolaż, papier |
| Wymiary: | 94 x 61 cm 106,5 x 73,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Danuta Leszczyńska-Kluza 1974" Opisany ołówkiem l.d.: "DZIEWICA"; "Epreuve d’artiste" | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 3400 zł |