Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
MUCHA Eugeniusz
LOT 116 | ID: 044116 |
MUCHA Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ewa (2000) |
| Technika: | olej, tempera, akryl, płyta |
| Wymiary: | 58 x 40 cm 76 x 58,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "E. Mucha | 2000" Opisany na odwrocie: "EUGENIUSZ MUCHA | EWA 2000 | OLEJ + TEMPERA 58 x 40 | SYGNATURA AKRYL" Na odwrocie dedykacja autorska z 2003 roku. PROWENIENCJA: - zakup od artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 4800 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |