Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 9 | ID: 044009 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krakowskie wesele |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 70 x 100 cm 93,5 x 124 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "Jerzy Kossak | 1934" | |
| Cena wywoławcza: | 20000 zł |
| Cena uzyskana: | 37000 zł |