Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
MEHOFFER Józef
LOT 27 | ID: 044027 |
MEHOFFER Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kobieta w letniej sukience (1944) |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier zdublowany na płótno |
| Wymiary: | 69 x 49 cm 86 x 66 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.g.: "Józef Mehoffer | 1944." | |
| Cena wywoławcza: | 37000 zł |
| Cena uzyskana: | 54000 zł |